Ogłoszenia 25 Czerwca 2017 r.

Dwunasta Niedziela Zwykła

  1. W czwartek, 29 czerwca, Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 15.00, poprzedzona Koronką do Bożego Miłosierdzia, i 18.30. Osoby posługujące się dewocjonaliami poświęconymi przez Papieża lub Biskupa mogą uzyskać w tym dniu odpust zupełny pod warunkiem odmówienia Wyznania wiary.

Ogłoszenia 18 Czerwca 2017 r.

Jedenasta Niedziela Zwykła

  1. Trwa miesiąc poświęcony czci Serca Pana Jezusa. Zachęcamy i zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych codziennie o godz. 18.00.

Ogłoszenia 11 Czerwca 2017 r.

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

  1. Trwa miesiąc poświęcony czci Serca Pana Jesusa. Zachęcamy i zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych codziennie o godz. 18.00.

Ogłoszenia 04 Czerwca 2017 r.

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

  1. Dzisiejszą Uroczystością kończy się w Kościele Okres Wielkanocy. Od jutra rozpoczyna się tzw. okres zwykły w ciągu roku.

Ogłoszenia 28 Maja 2017 r.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Siódma Niedziela Wielkanocy

  1. Rozpoczął się ostatni tydzień miesiąca dedykowanego Matce Bożej. Ostatnie nabożeństwo majowe w środę o godz. 18.00. Od czwartku rozpoczyna się miesiąc poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Włączmy się we wspólne uwielbienie Bożego Serca przez codzienne odmawianie Litanii do Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele codziennie o godz. 18.00. W czasie nabożeństw majowych, a potem czerwcowych, Nowenna do Ducha Św., przygotowująca do głębokiego przeżycia Uroczystości Zesłania Ducha Św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Ogłoszenia 21 Maja 2017 r.

Szósta Niedziela Wielkanocy

  1. Trwa miesiąc dedykowany Matce Bożej. Nabożeństwa Majowe w naszym kościele codziennie o godz. 18.00.

Ogłoszenia 14 Maja 2017 r.

Piąta Niedziela Wielkanocy

  1. Trwa miesiąc dedykowany Matce Bożej. Nabożeństwa Majowe w naszym kościele codziennie o godz. 18.00.

Ogłoszenia 07 Maja 2017 r.

Czwarta Niedziela Wielkanocy

  1. Dzisiejszą niedzielę przeżywamy w Kościele jako Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Rozpoczyna się też Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele. Ciągle musimy prosić Jezusa Chrystusa – Dobrego Pasterza, aby nigdy nie zabrakło nowych pracowników w Bożej Winnicy. Dlatego zachęcamy do modlitwy o dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne.

Ogłoszenia 30 Kwietnia 2017 r.

Trzecia Niedziela Wielkanocy

  1. Jutro rozpoczyna się miesiąc dedykowany Matce Najświętszej. Nabożeństwa Majowe w naszym kościele codziennie o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Jeżeli czas nam nie pozwoli, podejmijmy wysiłek odmawiania Litanii Loretańskiej indywidualnie lub wśród znajomych czy rodziny, polecając Matce Bożej wszystkie nasze sprawy.