Ogłoszenia 04 Lutego 2018 r.

Piąta Niedziela Zwykła

 1. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą różańcową o godz. 18.00.

  1. Wypominki w najbliższy piątek, 9 lutego, o godz. 18.00 i o godz. 18.30 Msza św. za tych zmarłych.

  2. W przyszłą niedzielę, 11 lutego, Światowy Dzień Chorego.
   Wszystkich chorych, cierpiących, przygniecionych ciężarem wieku zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00. Będzie okazja do spowiedzi, wspólnej modlitwy, przyjęcia sakramentu chorych. Wszystkich ich najbliższych prosimy o pomoc w dotarciu im do kościoła, szczególnie tym, którzy mają trudności z chodzeniem.
   Po Mszy św. specjalny koncert w wykonaniu naszej scholi i orkiestry.

  3. Zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską rodzin naszej parafii. Drugą część mieszkańców naszej parafii odwiedzimy w przyszłym roku.
   Wszystkim, którzy zaprosili nas do swego domu, składamy wyrazy głębokiej wdzięczności za życzliwe przyjęcie, możność poznania się, wspólnej rozmowy i wymiany myśli. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone zostaną na potrzeby naszego kościoła.,
   Za wszystkie składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

  4. Jest czas rozliczania się z Urzędem Podatkowym. Jak co roku możemy sprawić, że 1% naszego podatku dochodowego trafi nie do wspólnego worka podatkowego a bezpośrednio do ludzi potrzebujących pomocy.
   Jeżeli chcemy przeznaczyć swój 1% na Caritas Archidiecezji Warszawskiej, a przez nich na Caritas Parafialne, należy to zaznaczyć w wypełnianym przez nas PIT.
   Sposób wypełnienia odpowiednich rubryk znajdziemy na kartkach wyłożonych z tyłu kościoła.

  5. Pod chórem są do nabycia najnowsze numery czasopism katolickich. Zachęcamy do lektury prasy religijnej.