Ogłoszenia 06 Maja 2018 r.

Szósta Niedziela Wielkanocy

  1. Trwa miesiąc dedykowany Matce Najświętszej. Nabożeństwa Majowe w naszym kościele codziennie o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Jeżeli czas nam nie pozwoli, podejmijmy wysiłek odmawiania Litanii Loretańskiej indywidualnie lub wśród znajomych czy rodziny, polecając Matce Bożej wszystkie nasze sprawy.

    1. Od poniedziałku do środy w Kościele Polskim kwartalne Dni Modlitw poświęcone prośbie o dobre urodzaje. Całym sercem prośmy Boga Wszechmogącego, by nikomu nie zabrakło chleba powszedniego.

    2. Od piątku, 11 maja, rozpoczyna się Nowenna do Ducha Św., przygotowująca do głębokiego przeżycia Uroczystości Zesłania Ducha Św. Modlitwy nowennowe codziennie w czasie nabożeństw majowych o godz. 18.00.

    3. W przyszłą niedzielę, 13 maja, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszym kościele będziemy przeżywać I Komunię św. dzieci z klas trzecich. Uroczystość odbędzie się w dwóch grupach. Na Mszach św. o godz. 9.30 i o godz. 13.00. Będą to spore grupy, dlatego prośba, aby osoby nie zainteresowane przyszły na Msze św. na inne godziny. Spowiedź dla dzieci Pierwszokomunijnych i ich rodzin w sobotę, 12 maja, o godz. 8.30.

    4. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia najnowsze numery czasopism katolickich. Zachęcamy do lektury prasy religijnej.