Ogłoszenia 08 Lipca 2018 r.

Czternasta Niedziela Zwykła

 1. Dziś w naszym kościele drugi dzień dorocznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Bezpośrednio po Mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista adoracja do godz. 17.00. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i o godz. 17.00 wspólna modlitwa prowadzona przez Rodzinę Szkaplerzną.
  W poniedziałek, 9 lipca, trzeci dzień Triduum Eucharystycznego. O godz. 15.00 Msza św. ku czci Najświętszego Sakramentu. Po Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i osobista adoracja do godz. 17.00. Od godz. 17.00 wspólna modlitwa prowadzona przez Rodzinę Szkaplerzną.
  Zapraszamy i zachęcamy do takiego ułożenia sobie czasu, aby znaleźć choć chwilę na osobiste spotkanie z Chrystusem obecnym pod postacią chleba.

  1. Jednocześnie Trwa Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa prowadzona przez Rodzinę Szkaplerzną, o 18.00 nabożeństwo nowennowe i o 18.30 Msza św. z nauką rekolekcyjną.
   Ostatni dzień Nowenny w przyszłą niedzielę, 15 lipca.
   W poniedziałek, 16 lipca, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. O godz. 9.00 przed obrazem Matki Bożej Szkaplerznej modlitwa w intencjach złożonych na kartkach z prośbami i podziękowaniami do Matki Bożej Szkaplerznej, które można składać do skrzynki stojącej po prawej stronie kaplicy Matki Bożej Szkaplerznej i o godz. 9.30 Msza św. w tych intencjach. O godz. 18.00 Nabożeństwo Maryjne z procesją eucharystyczną (zapraszamy asystę kościelną, ministrantów, dziewczynki sypiące kwiatki).
   W czasie nabożeństwa akt zawierzenia Matce Bożej. Uroczysta Msza św. do Matki Bożej Szkaplerznej z przyjęciem szkaplerza o godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej Szkaplerznej i wszystkich pragnących włączyć się w ten nurt modlitewny.

  2. Przypominamy, że tradycyjnie w lipcu i sierpniu kancelaria parafialna jest czynna od wtorku do piątku w godzinach od 9.00 do 10.00 oraz od 17.00 do 18.00.

  3. Przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowsze numery czasopism katolickich. Zachęcamy do lektury prasy religijnej.