Ogłoszenia 26 Sierpnia 2018 r.

Dwudziesta Pierwsza Niedziela Zwykła

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

 1. W pierwszą sobotę miesiąca, 1 września, oddamy hołd Niepokalanemu Sercu Maryi na Mszy św. o godz. 7.00. Z okazji przeżywanej 79 rocznicy wybuchu II wojny światowej, ta Msza św. będzie ofiarowana za wszystkich poległych i pomordowanych w latach 1939 – 1945.

  1. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca, spotkanie Kół Żywego Różańca o godz. 17.00; o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą różańcową i o 18.30 Msza św. w intencjach Kół Żywego Różańca.

  2. Dobiegają końca wakacje. Pomyślmy o dobrym przygotowaniu dzieci i młodzieży do nowego roku szkolnego i katechetycznego przez spotkanie z przebaczającym Panem w sakramencie pojednania i Mszy św. inaugurującej nowy rok szkolny. Informacje na temat tych Mszy św. podamy w przyszłą niedzielę.

  3. Wszystkich naszych parafian i korzystających z duszpasterstwa w naszym kościele informujemy, że decyzją władz zakonnych, SS. Pasjonistki św. Pawła od Krzyża, które pracowały w naszej parafii od 2011r., z dniem 31 sierpnia br. kończą pracę w naszej parafii i zmieniają placówkę. Dziękujemy im za ich pracę, trud i wszelkie dobro, które wniosły w życie naszej wspólnoty. Jednocześnie życzymy, aby w nowym miejscu ich działania nieustannie odczuwały na sobie Boże błogosławieństwo i opiekę Tej, która jest najlepszą z Matek. Kochane Siostry, serdeczne „Bóg zapłać” i „Szczęść Boże”.
   Od 1 września pracę w naszej parafii podejmą SS. Felicjanki, które powitamy w przyszłą niedzielę.

  4. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia najnowsze numery czasopism katolickich.