Ogłoszenia 02 Września 2018 r.

Dwudziesta Druga Niedziela Zwykła

 1. Jutro, rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2018/2019. Msze św. inaugurujące nowy rok szkolny będą odprawione w następującym porządku: dla młodzieży z gimnazjum i ze szkół średnich w poniedziałek, 3 września, o godz. 10.30; dla Szkoły Podstawowej Nr 158 we wtorek, 4 września, o godz. 8.30 – klasy starsze i o 10.00 – klasy młodsze, a dla Szkoły Podstawowej Nr 32 w piątek, 7 września, o godz. 17.00.
  Bardzo serdecznie zapraszamy całą młodzież, wszystkie dzieci, rodziców i całe grono pedagogiczne.

  1. W pierwszy piątek miesiąca, 7 września, uczcimy Najświętsze Serce Jezusa na Mszy św. o godz. 18.30. Msza św. dla dzieci o godz. 17.00. Spowiedź pierwszopiątkowa w czasie każdej Mszy św.; dla dzieci od 16.30.

  2. Dziewczynki śpiewające w scholi zapraszamy na pierwsze spotkanie powakacyjne w przyszłą niedzielę, 9 września, na godz. 10.00 do salki katechetycznej.

  3. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na Warszawskie Seminarium Duchowne. W imieniu całej społeczności seminaryjnej za wszystkie ofiary już dziś składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

  4. W przyszłą niedzielę, 9 września, spotkanie Rodziny Szkaplerznej o godz. 16.00.

  5. Jak już informowaliśmy, od 1 września, nastąpiła zmiana sióstr pracujących w naszej parafii. Bardzo serdecznie witamy w naszej wspólnocie Siostry Felicjanki, które podjęły się posługi w naszej parafii. Życzymy im, aby na nowej placówce nieustannie towarzyszyło im Boże błogosławieństwo, obfitość łask i opieka Matki Bożej. Jednocześnie prosimy o życzliwe przyjęcie, aby pośród nas czuły się jak w rodzinie.

  6. Pod chórem można nabyć najnowsze numery czasopism katolickich.