Ogłoszenia 23 Września 2018 r.

Dwudziesta Piąta Niedziela Zwykła

 1. We wtorek, 25 września, Wspomnienie Bł. Władysława z Gielniowa, Patrona Warszawy. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00; 15.00 i 18.30. Za Jego pośrednictwem polecajmy Bogu wszystkie problemy naszej Stolicy.

  1. Cech Krawców i Rzemiosł Włókienniczych m.st. Warszawy, któremu patronuje Św. Michał Archanioł, bardzo serdecznie zaprasza wszystkich do naszego kościoła w przyszłą niedzielę, 30 września, na godz. 9.30, na Mszę św. z okazji 638 lat istnienia Cechu. Mszy św. będzie przewodniczył i wygłosi Słowo Boże Ks. Bp Rafał Markowski.

  2. Trwa rok jubileuszowy Ojca Pio. Z okazji 50 rocznicy Jego śmierci, 100 rocznicy otrzymania przez Niego stygmatów oraz wspomnienia liturgicznego przypadającego w dniu dzisiejszym, 23 września, Ojcowie Kapucyni poprzez swoich wolontariuszy rozprowadzają przed kościołem czasopismo „Głos Ojca Pio” oraz książki, których celem jest promowanie wiedzy o tym świętym. Jedna z tych książek w sposób szczególny przeznaczona jest dla dzieci.

  3. Przypominamy, że kurs przygotowujący uczniów szkół średnich do sakramentu bierzmowania będzie się odbywał w naszej parafii w piątkowe popołudnia i wieczory. Początek kursu: 12 października. Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenia w kancelarii lub zakrystii do 7 października.

  4. Wszystkich chłopców, którzy pragną zostać ministrantami i służyć Panu Bogu przy ołtarzu, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii po Mszy św.

  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć też najnowsze numery czasopism katolickich. Zachęcamy do lektury prasy religijnej.