Ogłoszenia 30 Września 2018 r.

Dwudziesta Szósta Niedziela Zwykła

 1. Od jutra, 1 października, rozpoczyna się miesiąc modlitwy różańcowej. W naszym kościele nabożeństwa różańcowe będą odprawiane codziennie o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca. Tych, którym trudniej jest dotrzeć do naszej świątyni, zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca w domach. Dzieci ze szkoły podstawowej zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w sposób szczególny w poniedziałki i czwartki.

  1. W pierwszy piątek miesiąca, 5 października, uczcimy Najświętsze Serce Jezusa na Mszy św. o godz. 18.30. Msza św. dla dzieci o godz. 17.00. Spowiedź pierwszopiątkowa w czasie każdej Mszy św.; dla dzieci od 16.30.

  2. W pierwszą sobotę miesiąca, 6 października, oddamy hołd Niepokalanemu Sercu Maryi na Mszy św. o godz. 18.30.

  3. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca, spotkanie Kół Żywego Różańca o godz. 17.00; o godz. 18.00 nabożeństwo różańcowe i o 18.30 Msza św. w intencjach Kół Żywego Różańca.

  4. Kurs przygotowujący uczniów szkół średnich do sakramentu bierzmowania będzie się odbywał w naszej parafii w piątkowe popołudnia i wieczory. Początek kursu: 12 października br. Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenia w kancelarii lub zakrystii do 7 października.

  5. Wszystkich chłopców, którzy pragną zostać ministrantami i służyć Panu Bogu przy ołtarzu, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii po Mszy św.

  6. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia najnowsze numery czasopism katolickich. Zachęcamy do lektury prasy religijnej.