Ogłoszenia 07 Kwietnia 2019 r.

Piąta Niedziela Wielkiego Postu

 1. Przypominamy, że nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele są odprawiane w następującym porządku:
  Droga Krzyżowa – w każdy piątek Wielkiego Postu
  ♦ godz. 17.00 - dla dzieci
  ♦ godz. 18.00 - dla dorosłych.
  Gorzkie Żale – w każdą niedzielę Wielkiego Postu - o godz. 18.00.

  1. Dzisiaj, po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30, zapraszamy serdecznie wszystkich Państwa do naszego kościoła na Koncert Wielkopostny zatytułowany „W poszukiwaniu Jezusa” w wykonaniu chóru Musikana z refleksją teologiczną Ks. Łukasza Mroczka.

  2. Przyszła Niedziela to Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm przed każdą Mszą św. Palmy będzie można nabyć w naszym kościele.

  3. Podobnie, jak w ubiegłą niedzielę, tak i dziś po każdej Mszy św. zbierane są do puszek ofiary na paczki świąteczne dla najuboższych osób z naszej parafii. Jeżeli ktoś woli podzielić się gotowymi produktami spożywczymi czy chemicznymi, takimi jak cukier, makaron, ryż, kasza, olej, konserwy mięsne i rybne, słodycze, różnego rodzaju środki czystości itp., można je przynieść do kościoła. Przed ołtarzem MB Szkaplerznej jest wystawiony specjalny kosz, do którego można składać te produkty. Wszystkim, którzy zechcą włączyć się w tę pomoc składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

  4. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia świece Caritas na stół wielkanocny, włoskie babki wielkanocne oraz kartki świąteczne. Ofiary zebrane przy tej okazji przeznaczone zostaną również na świąteczną pomoc dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii.

  5. Pod chórem są do nabycia najnowsze numery czasopism katolickich. Gość Niedzielny z filmem o Św. Ignacym Loyoli.