Ogłoszenia 12 Maja 2019 r.

Czwarta Niedziela Wielkanocy

 1. Dzisiejszą niedzielę przeżywamy w Kościele jako Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Rozpoczyna się też Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele. Ciągle musimy prosić Jezusa Chrystusa – Dobrego Pasterza, aby nigdy nie zabrakło nowych pracowników w Bożej Winnicy. Dlatego zachęcamy do modlitwy o dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne.

  1. Trwa miesiąc dedykowany Matce Najświętszej. Nabożeństwa Majowe w naszym kościele codziennie o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

  2. W czwartek, 16 maja br., przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski i Metropolii Warszawskiej. Główne obchody będą miały miejsce w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Warszawie, ul. Rakowiecka 61. Uroczysta Msza Święta zostanie odprawiona o godz. 18.00 pod przewodnictwem Jego Eminencji Kazimierza Kardynała Nycza Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego. Zachęcamy do udziału w tej uroczystości.

  3. W przyszłą niedzielę, 19 maja, w naszym kościele będzie miała miejsce Uroczystość Rocznicy I Komunii św. na Mszy św. o godz. 9.30. Spowiedź dla dzieci Rocznicowych i ich rodzin w sobotę, 18 maja, o godz. 8.30.

  4. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia najnowsze numery czasopism katolickich.

  5. Od poniedziałku do piątku „Biały Tydzień” dla dzieci Pierwszokomunijnych. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, przynajmniej z jednym z rodziców (koniecznie), codziennie na godz. 18.15. Jutro po Mszy św., będzie czas na zdjęcia grupowe i indywidualne. We wtorek przynosimy ze sobą świece.

  6. Składamy podziękowanie za dar ołtarza od dzieci Pierwszokomunijnych.