Ogłoszenia 19 Maja 2019 r.

Piąta Niedziela Wielkanocy

  1. Trwa miesiąc dedykowany Matce Najświętszej. Nabożeństwa Majowe w naszym kościele codziennie o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

    1. W przyszłą niedzielę, 26 maja, w naszym kościele będziemy gościć Jego Eminencję Kazimierza Kardynała Nycza Arcybiskupa Metropolitę Warszawskiego, który podczas Mszy św. o godz. 12.00 udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość. W tym też dniu odbędzie się tradycyjny piknik rodzinny, organizowany co roku w niedzielę poprzedzającą Uroczystość Nawiedzenia NMP i odpust w naszej parafii,. Pośród różnych atrakcji będzie także coś ku pokrzepieniu - m.in. kawa, herbata, ciasto, bigos, smalec domowy, itp., a także przyrynkowa specjalność – chleb domowy. Serdecznie zapraszamy.

    2. Przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowsze numery czasopism katolickich. Zachęcamy do czytania prasy religijnej.