Ogłoszenia 28 Lipca 2019 r.

Siedemnasta Niedziela Zwykła

 1. W dniu dzisiejszym, zgodnie z zapowiedzią, w ramach Tygodnia św. Krzysztofa, przy wyjściu z kościoła, zbierane są do puszek ofiary na środki transportu dla misjonarzy. Za wszystkie składamy serdeczne Bóg zapłać.

  1. W czwartek, 1 sierpnia, 75 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W naszych modlitwach nie zapomnijmy o tych, którzy oddali swe życie za wolność naszej Ojczyzny. Szczegółowy program wszystkich obchodów rocznicowych znajdziemy w Internecie. W naszym kościele, Msza św. za wszystkich poległych i pomordowanych w czasie Powstania Warszawskiego o godz. 15.00

  2. W pierwszy piątek miesiąca, 2 sierpnia, uczcimy Najświętsze Serce Jezusa na Mszy św. o godz. 18.30. Spowiedź pierwszopiątkowa podczas każdej Mszy św.

  3. 2 sierpnia, w kościołach parafialnych można uzyskać odpust zupełny „Porcjunkuli” po spełnieniu następujących warunków: pobożne nawiedzenie kościoła, odmówienie w nim Modlitwy Pańskiej oraz wyznania wiary, Komunia św., modlitwa według intencji Ojca Świętego, wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.

  4. W pierwszą sobotę miesiąca, 3 sierpnia, oddamy hołd Niepokalanemu Sercu Maryi w czasie Mszy św. o godz. 18.30.

  5. W przyszłą niedzielę, 4 sierpnia, spotkanie Kół Żywego Różańca o godz. 17.00, o 18.00 comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa i o 18.30 Msza św. w intencjach Kół Żywego Różańca.

  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowsze numery czasopism katolickich. Zachęcamy w czasie wakacyjno-urlopowym do częstszego czytania prasy religijnej.