Ogłoszenia 27 Października 2019 r.

Trzydziesta Niedziela Zwykła

Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego

 1. Kończy się miesiąc modlitwy różańcowej. Ostatnie nabożeństwo różańcowe pod płaszczem Matki Bożej z Guadalupe i przy dźwiękach muzyki odkrytej na tym wizerunku w czwartek o godz. 18.00. Po nabożeństwie - dla dzieci Bal Wszystkich Świętych. Prosimy o przyniesienie czegoś na wspólny stół. W razie wątpliwości kontaktować się z siostrą Margaretą. Serdecznie zapraszamy.

  1. W piątek, 1 listopada, Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele, tak jak w każdą niedzielę. O godz. 17.30 procesja za zmarłych połączona z modlitwą wypominkową. Jest to jednocześnie pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa w czasie każdej Mszy św.

  2. W sobotę, 2 listopada, Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 7.00 i 18.30. O godz. 17.30 procesja za zmarłych połączona z modlitwą wypominkową.

  3. Od 2 do 8 listopada duszom w czyśćcu możemy ofiarować wielki dar – odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i zmówienie modlitwy w ich intencji.

  4. W naszym kościele codziennie od 3 do 8 listopada o godz. 18.00 różaniec za zmarłych wraz z wypominkami. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.

  5. Na wypominki przyjmujemy w zakrystii lub kancelarii. Przypominamy, że za zmarłych z wypominek modlimy się w naszym kościele także w ciągu całego roku, w każdy II piątek miesiąca o godz. 18.00 i o godz. 18.30 jest Msza św. za zmarłych z wypominek.

  6. W przyszłą niedzielę spotkanie Kół Żywego Różańca o godz. 17.00, o godz. 18.00 nabożeństwo adoracyjne i różaniec za zmarłych i o 18.30 Msza św. w intencjach Kół Żywego Różańca.

  7. Pod chórem są do nabycia najnowsze numery czasopism katolickich.