Ogłoszenia 09 Lutego 2020 r.

Piąta Niedziela Zwykła

  1. Wypominki w najbliższy piątek, 14 lutego, o godz. 18.00 i o godz. 18.30 Msza św. za tych zmarłych.

    1. Zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską rodzin naszej parafii. Drugą część mieszkańców naszej parafii odwiedzimy w przyszłym roku. Wszystkim, którzy zaprosili nas do swego domu, składamy wyrazy głębokiej wdzięczności za życzliwe przyjęcie, możność poznania się, wspólnej modlitwy, rozmowy i wymiany myśli. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone zostaną na potrzeby naszego kościoła. Za wszystkie składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

    2. Jest czas rozliczania się z Urzędem Podatkowym. Jak co roku możemy sprawić, że 1% naszego podatku dochodowego trafi nie do wspólnego worka podatkowego a bezpośrednio do ludzi potrzebujących pomocy. Jeżeli chcemy przeznaczyć swój 1% na Caritas Archidiecezji Warszawskiej, a przez nich na Caritas Parafialne, należy to zaznaczyć w wypełnianym przez nas PIT. Sposób wypełnienia odpowiednich rubryk znajdziemy na kartkach, które od przyszłej niedzieli będą wyłożone na stoliku z tyłu kościoła.

    3. Pod chórem są do nabycia najnowsze numery czasopism katolickich. Zachęcamy do lektury prasy religijnej.