Ogłoszenia 05 Lipca 2020 r.

Czternasta Niedziela Zwykła

 1. Od wtorku, 7 lipca, rozpocznie się w naszej parafii doroczna adoracja Najświętszego Sakramentu – 3 dniowe nabożeństwo adoracyjne. Program na wtorek, środę i czwartek przedstawia się następująco: o godz. 15.00 Msza św. ku czci Najświętszego Sakramentu, po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i osobista adoracja do godz. 17.00. Od godz. 17.00 wspólna modlitwa prowadzona przez Rodzinę Szkaplerzną. Zapraszamy i zachęcamy do takiego ułożenia sobie czasu, aby choć chwilę znaleźć na osobiste spotkanie z Chrystusem obecnym pod postacią chleba.

  1. Także od wtorku, 7 lipca, rozpoczyna się w naszym kościele ogólno warszawska Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej. O godz. 17.00 modlitwa prowadzona przez Rodzinę Szkaplerzną, o 18.00 nabożeństwo nowennowe i o 18.30 Msza św. z nauką rekolekcyjną. Taki sam porządek będzie przez cały okres trwania Nowenny aż do Uroczystości Matki Bożej Szkaplerznej 16 lipca. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej Szkaplerznej i wszystkich pragnących włączyć się w ten nurt modlitewny.

  2. W drugi piątek miesiąca, 10 lipca, Msza św. za zmarłych poleconych modlitwie wypominkowej o godz. 15.00.

  3. Przypominamy, że tradycyjnie w lipcu i sierpniu kancelaria parafialna jest czynna od wtorku do piątku w godzinach od 9.00 do 10.00 oraz od 17.00 do 18.00.

  4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowsze numery czasopism katolickich. Zachęcamy do lektury prasy religijnej.

  5. Podziękowanie Księdza Proboszcza