Ogłoszenia 20 Września 2020 r.

Dwudziesta Piąta Niedziela Zwykła

 1. W piątek, 25 września, Wspomnienie Bł. Władysława z Gielniowa, Patrona Warszawy. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00; 15.00 – poprzedzona Koronką do Bożego Miłosierdzia i 18.30. Za Jego pośrednictwem polecajmy Bogu wszystkie problemy naszej Stolicy.

  1. Młodzież ze szkół średnich, która w tym roku szkolnym, pragnie przystąpić do sakramentu bierzmowania prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub kancelarii. Pierwsze spotkanie w piątek, 25 września, o godz. 18:30. Omówione zostaną wszystkie sprawy organizacyjne.

  2. Spotkanie rodziców dzieci klas III, które w tym roku szkolnym mają przystąpić do I Komunii św. w naszym kościele, w przyszłą niedzielę, 27 września, po Mszy św. o godz. 18.30 i króciutkim koncercie organowym. Przychodzimy bez dzieci. Obecność przynajmniej jednego z rodziców obowiązkowa.

  3. Już tylko 4 mężczyzn brakuje, aby mogła ruszyć męska modlitwa za rodziny. Tak jak tydzień temu, zaraz po Mszy św. ks. Łukasz będzie czekał na chętnych przy ambonce. Zobowiązanie jakie się podejmuje to 10-tka różańca dziennie, co zajmuje kilka minut. Zachęcamy!

  4. W odpowiedzi na apel Episkopatu Polski w przyszłą niedzielę w kościołach zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na pomoc poszkodowanym w wyniku pożaru w obozie dla uchodźców na wyspie Lesbos. Wszystkich pokrzywdzonych polecamy też gorącym modlitwom wszystkich Państwa.

  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć też najnowsze numery czasopism katolickich. Zachęcamy do lektury prasy religijnej.