Ogłoszenia 27 Września 2020 r.

Dwudziesta Szósta Niedziela Zwykła

 1. W czwartek, 1 października, rozpoczyna się miesiąc modlitwy różańcowej. W naszym kościele nabożeństwa różańcowe będą odprawiane codziennie o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca. Tych, którym trudniej jest dotrzeć do naszej świątyni, zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca w domach.

  1. W pierwszy piątek miesiąca, 2 października, uczcimy Najświętsze Serce Jezusa na Mszy św. o godz. 18.30. Spowiedź pierwszopiątkowa w czasie każdej Mszy św.

  2. W pierwszą sobotę miesiąca, 3 października, oddamy hołd Niepokalanemu Sercu Maryi na Mszy św. o godz. 18.30.

  3. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca, spotkanie Kół Żywego Różańca o godz. 17.00; o godz. 18.00 nabożeństwo różańcowe i o 18.30 Msza św. w intencjach Kół Żywego Różańca.

  4. Cech Krawców i Rzemiosł Włókienniczych m.st. Warszawy, któremu patronuje Św. Michał Archanioł, a który od samego początku istnienia naszej parafii jest z nią związany, bardzo serdecznie zaprasza wszystkich do naszego kościoła w przyszłą niedzielę, 4 października, na godz. 9.30, na Mszę św. z okazji 640 lat istnienia Cechu.

  5. Zgodnie z zapowiedzią, w odpowiedzi na apel Episkopatu Polski, w dniu dzisiejszym we wszystkich kościołach jest prowadzona zbiórka ofiar do puszek na pomoc poszkodowanym w wyniku pożaru w obozie dla uchodźców na wyspie Lesbos. Wszystkich pokrzywdzonych polecamy też gorącym modlitwom wszystkich Państwa.

  6. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia najnowsze numery czasopism katolickich. Zachęcamy do lektury prasy religijnej.