Ogłoszenia 04 Pażdziernika 2020 r.

Dwudziesta Siódma Niedziela Zwykła

 1. W czwartek, 1 października, rozpoczął się miesiąc modlitwy różańcowej. W naszym kościele nabożeństwa różańcowe są odprawiane codziennie o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca. Tych, którym trudniej jest dotrzeć do naszej świątyni, zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca w domach. W tym tygodniu od poniedziałku do czwartku w nabożeństwach różańcowych i Mszach św. wieczornych będą uczestniczyć dzieci przygotowujące się do I Komunii św. ze SP 158 i Prywatnej.

  1. W najbliższy piątek, 9 października, różaniec ofiarujemy za zmarłych poleconych modlitwie wypominkowej, a godz. 18.30 Msza św. za tych zmarłych.

  2. Spotkanie Rodziny Szkaplerznej w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

  3. W niedzielę, 11 października br. będziemy obchodzili XX Dzień Papieski pod hasłem: „Totus Tuus”. Tego dnia odbędzie się zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

  4. Na życzenie dzieci, które w roku 2019 przystąpiły do I Komunii św. i ich rodziców, 18 października br. na Mszy św. o godz. 13.00 zorganizujemy Uroczystość Rocznicy I Komunii św. Spowiedź przed Rocznicą - w sobotę, 17 października, od 8.30 do 10.00. Dzieci, które chcą wziąć udział w tej Uroczystości prosimy o zgłoszenie tego do swoich katechetek.

  5. W środę, 14 października, organizujemy parafialne wyjście do kina Wisła na film pt. "Zieja". Przedstawia on historię niezwykłego księdza, który wiele lat posługiwał w powojennej Warszawie. Film jest okazją do zapoznania się z ważnymi i dającymi wiele do myślenia treściami. Jest to film fabularny, nie reportaż historyczny. Dla uczestników naszego wyjścia jest specjalna promocja cenowa - bilet 16zł. Seans rozpoczyna się o godz.18.00, natomiast grupa parafialna spotyka się o 17.00 przed kościołem. Zapisy w zakrystii lub kancelarii do przyszłej niedzieli.

  6. Informujemy, że chrzty w listopadzie w naszym kościele będą miały miejsce wyjątkowo w II i IV niedzielę miesiąca, tj. 8 i 22 listopada na Mszy św. o godz. 12.00. Terminy katechez przedchrzcielnych pozostają bez zmian.

  7. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia najnowsze numery czasopism katolickich. Zachęcamy do lektury prasy religijnej.