Ogłoszenia 03 Stycznia 2021 r.

Druga Niedziela Po Narodzeniu Pańskim

 1. Dzisiaj, w pierwszą niedzielę miesiąca, spotkanie Kół Żywego Różańca o godz. 17.00; o godz. 18.00 nabożeństwo adoracyjno-różańcowe i o 18.30 Msza św. w intencjach Kół Żywego Różańca.
  Grupa Różańcowa istnieje w parafii od kilkudziesięciu lat. Przez wiele lat była bardzo liczna. W ostatnim czasie jej grono bardzo się uszczupliło. Wiek i choroby zrobiły swoje. Dlatego zapraszamy nowe osoby, które pragną włączyć się w nurt modlitwy różańcowej, o którą prosiła sama Matka Boża w czasie wszystkich swoich objawień. W tym roku w sposób szczególny modlić się będziemy za młode pokolenie Polaków, dzieci i młodzież, a więc za swoich synów, córki i wnuków, a także o ustanie pandemii korona wirusa.

  1. W środę, 6 stycznia, Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. w naszym kościele jak w każdą niedzielę, czyli o godz. 8.30; 9.30; 11.00; 12.00 i 18.30. Poświęcenie kadzidła i kredy podczas każdej Mszy św.

  2. Wypominki w piątek, 8 stycznia, o godz. 18.00 i o godz. 18.30 Msza św. za zmarłych z wypominek.

  3. Co roku, po świętach Bożego Narodzenia, odwiedzaliśmy duszpastersko rodziny naszej parafii, zwane zwyczajowo „Kolędą”. W tym roku, ze względu na pandemię, nie będziemy mogli tego uczynić w tradycyjnej formie. Po ustaniu narodowej kwarantanny i w zależności od zaistniałej sytuacji spróbujemy znaleźć formę zastępczą umożliwiającą spotkanie parafian ze swoimi duszpasterzami i wspólnie pomodlić się o błogosławieństwo Boże w nowym roku. Poinformujemy o tym w późniejszym terminie. W szczególnych sytuacjach możliwe będzie zaproszenie księdza do domu, z zachowaniem przepisów sanitarnych.

  4. Pod chórem można nabyć najnowsze numery czasopism katolickich.