Ogłoszenia 18 Grudnia 2016 r.

Czwarta Niedziela Adwentu

  1. Czwarta, a więc ostatnia, niedziela Adwentu. To już ostatnie chwile oczekiwania na Narodzenie Pańskie. Aby radość była pełna, przygotujmy serca na przyjście Pana przez sakrament pojednania i oczyszczającą pokutę.

  1. W sobotę, 24 grudnia, Wigilia Bożego Narodzenia. W tym dniu ostatnie Roraty o godz. 6.45. Nie będzie Mszy świętych o godz. 15.00 i 18.30. W Wigilię, kancelaria parafialna będzie czynna tylko przed południem od godz. 9.00 do  10.00.

  1. W przyszłą niedzielę, 25 grudnia, Uroczystość Bożego Narodzenia. Obchody tej Uroczystości rozpoczniemy Pasterką z soboty na niedzielę o godz. 24.00. Pół godziny wcześniej zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszej scholii. Pozostałe Msze św. w porządku niedzielnym.

  1. Pod chórem są jeszcze do nabycia opłatki wigilijne, sianko, kartki świąteczne, świece Caritas oraz ozdoby bożonarodzeniowe i figurki gipsowe., z  których dochód przeznaczony jest na sprawienie radości świątecznej dzieciom z najuboższych rodzin i domów dziecka.

  1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowsze, świąteczne numery czasopism katolickich. Są to numery podwójne, dlatego też ich cena jest podwojona.