Ogłoszenia 14 Maja 2017 r.

Piąta Niedziela Wielkanocy

 1. Trwa miesiąc dedykowany Matce Bożej. Nabożeństwa Majowe w naszym kościele codziennie o godz. 18.00.

  1. We wtorek, 16 maja br., przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej. Główne obchody będą miały miejsce w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Warszawie, ul. Rakowiecka 61.
   Uroczysta Msza Święta w 360 rocznicę jego śmierci, której będzie przewodniczył kard. Kazimierz Nycz, zostanie odprawiona w sanktuarium tego dnia o godz. 18.00.
   Zachęcamy do udziału w tej uroczystości.

  2. W przyszłą niedzielę, 21 maja, w naszym kościele będzie miała miejsce Uroczystość Rocznicy I Komunii św. na Mszy św. o godz. 9.30.
   Spowiedź dla dzieci Rocznicowych i ich rodzin w sobotę, 20 maja, o godz. 8.30

  3. Już dziś informujemy, że w niedzielę, 28 maja, będziemy gościć w naszej parafii Ks. Biskupa Piotra Jareckiego, który podczas Mszy św. o godz. 12.00 udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość.
   W tym też dniu odbędzie się tradycyjny piknik rodzinny, organizowany co roku z okazji odpustu w naszej parafii w niedzielę poprzedzającą Uroczystość Nawiedzenia NMP. Już dziś serdecznie zapraszamy. Szczegóły podamy w przyszłą niedzielę.

  4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowsze numery czasopism katolickich. Zachęcamy do czytania prasy religijnej.


   Odczytać TYLKO 9.30 i 13.00 - Od poniedziałku do piątku „Biały Tydzień” dla dzieci Pierwszokomunijnych. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, przynajmniej z jednym z rodziców (koniecznie), codziennie na godz. 18.15. Jutro, po Mszy św., będzie czas na zdjęcia grupowe i indywidualne, a we wtorek przynosimy ze sobą świece. Podziękowanie za dar ołtarza.