Ogłoszenia 09 Lipca 2017 r.

Czternasta Niedziela Zwykła

  1. Dziś w naszym kościele trzeci dzień dorocznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Bezpośrednio po Mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista adoracja do godz. 17.00. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i o godz. 17.00 wspólna modlitwa prowadzona przez Rodzinę Szkaplerzną. Zapraszamy i zachęcamy do takiego ułożenia sobie czasu, aby znaleźć choć chwilę na osobiste spotkanie z Chrystusem obecnym pod postacią chleba.

    1. Jednocześnie Trwa Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa prowadzona przez Rodzinę Szkaplerzną, o 18.00 nabożeństwo nowennowe i o 18.30 Msza św. z nauką rekolekcyjną. Ostatni dzień Nowenny w sobotę, 15 lipca. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej Szkaplerznej i wszystkich pragnących włączyć się w ten nurt modlitewny.

    2. W przyszłą niedzielę, 16 lipca, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. Msze św. jak w każdą niedzielę. O godz. 12.00 Msza św. w intencjach złożonych na kartkach z prośbami i podziękowaniami do Matki Bożej Szkaplerznej, które można składać do skrzynki stojącej po prawej stronie kaplicy Matki Bożej Szkaplerznej. Bezpośrednio po Mszy św. przed obrazem Matki Bożej Szkaplerznej modlitwa w tych intencjach wraz z ich odczytaniem. O godz. 18.00 Nabożeństwo Maryjne z procesją eucharystyczną (zapraszamy asystę kościelną, ministrantów, dziewczynki sypiące kwiatki).W czasie nabożeństwa akt zawierzenia Matce Bożej. Uroczysta Msza św. do Matki Bożej Szkaplerznej z przyjęciem szkaplerza o godz. 18.30.

    3. Przypominamy, że tradycyjnie w lipcu i sierpniu kancelaria parafialna jest czynna od wtorku do piątku w godzinach od 9.00 do 10.00 oraz od 17.00 do 18.00.

    4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowsze numery czasopism katolickich. Zachęcamy do lektury prasy religijnej.