Ogłoszenia 19 Września 2021 r.

Dwudziesta Piąta Niedziela Zwykła

  1. W sobotę, 25 września, Wspomnienie Bł. Władysława z Gielniowa, Patrona Warszawy. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00 i 18.30. Za Jego pośrednictwem polecajmy Bogu wszystkie problemy naszej Stolicy.

Ogłoszenia 12 Września 2021 r.

Dwudziesta Czwarta Niedziela Zwykła

  1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczyna się w naszej Ojczyźnie XI Tydzień Wychowania, któremu w tym roku towarzyszy hasło „W blasku ojcostwa”. Warto przypomnieć słowa św. Jana Pawła II: „Podobnie jak roślina potrzebuje światła i ciepła dla swego rozwoju, tak człowiek miłości.” Budowanie dojrzałych, głębokich relacji opartych na miłości jest też warunkiem skuteczności procesu wychowania. Zachęcamy Rodziców, Nauczycieli i Wychowawców, a także wszystkich, dla których nieobojętna jest sprawa wychowania dzieci i młodzieży do refleksji nad fundamentalną rolą, jaką w naszym życiu pełnią relacje z Bogiem i bliźnimi. Nie żałujmy czasu na rozmowy z dziećmi, ich wychowanie, a także na modlitwę w ich intencji, gdyż to właśnie jest najważniejszą inwestycją nie tylko w ich rozwój, ale także w rozwój całego społeczeństwa.

Ogłoszenia 05 Września 2021 r.

Dwudziesta Trzecia Niedziela Zwykła

  1. Dziś o godz. 18.00 nabożeństwo adoracyjno-różańcowe i o godz. 18.30 Msza św. w intencji KŻR.

Ogłoszenia 29 Sierpnia 2021 r.

Dwudziesta Druga Niedziela Zwykła

  1. W środę, 1 września, 82 rocznica wybuchu II wojny światowej. Msza św. za wszystkich poległych i pomordowanych w latach 1939 – 1945 o godz. 18.30. Wszystkich, którzy złożyli swoje życie na ołtarzu Ojczyzny, polecamy gorącym modlitwom wszystkich Państwa.

Ogłoszenia 22 Sierpnia 2021 r.

Dwudziesta Pierwsza Niedziela Zwykła

  1. W czwartek, 26 sierpnia, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00; 15.00 – poprzedzona Koronką do Bożego Miłosierdzia i 18.30. Niech ten dzień będzie dla nas dniem dziękczynienia składanego Bogu za to, że dał narodowi polskiemu w Najświętszej Maryi Pannie przedziwną pomoc i obronę, jak mówi kolekta mszalna tego dnia.

Ogłoszenia 15 Sierpnia 2021 r.

Dwudziesta Niedziela Zwykła

Uroczystość Wniebowzięcia NMP

  1. Informujemy, że nasza Parafialna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wczoraj szczęśliwie dotarła do Matki Bożej. Na trasie pielgrzymki ks. Łukasz odprawił dwie Msze święte w powierzonych intencjach. Kolejne dwie będą odprawione w Kaplicy Cudownego Obrazu, a ich terminy poznamy po powrocie naszej grupy pielgrzymkowej.

Ogłoszenia 08 Sierpnia 2021 r.

Dziewiętnasta Niedziela Zwykła

  1. Wypominki, w piątek 13 sierpnia, o godz. 18.00 i o 18.30 Msza św. za zmarłych poleconych w wypominkach.

Ogłoszenia 01 Sierpnia 2021 r.

Osiemnasta Niedziela Zwykła

  1. Dziś comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa o godz. 18.00.

Ogłoszenia 25 Lipca 2021 r.

Siedemnasta Niedziela Zwykła

  1. W dniu dzisiejszym przeżywamy wspomnienie świętego Krzysztofa – patrona kierowców. W naszej modlitwie pamiętajmy o wszystkich prowadzących pojazdy mechaniczne; módlmy się o ich bezpieczeństwo i roztropne wykorzystywanie środków, którymi kierują. Niech ta modlitwa nie ogranicza się do jednego dnia w roku. Zawsze przed wyruszeniem w podróż módlmy się o jej bezpieczny przebieg. Niech nam nie zabraknie rozsądku i wyobraźni na drodze. Kierujemy do wszystkich gorący apel o odpowiedzialne korzystanie z pojazdów mechanicznych, o bezpieczną, trzeźwą i roztropną jazdę. Zgodnie z zapowiedzią, w dniu dzisiejszym, przy wyjściu z kościoła, zbierane są do puszek ofiary na środki transportu dla misjonarzy. Za wszystkie składamy serdeczne Bóg zapłać.