Ogłoszenia 06 Czerwca 2021 r.

Dziesiąta Niedziela Zwykła

 1. Dziś XIV Święto Dziękczynienia, obchodzone pod hasłem: „Zawierzamy Opatrzności nasz trudny czas pandemii i dziękujemy za przyszłych błogosławionych”. Najważniejszymi punktami będą Msze święte dziękczynne i "wirtualna pielgrzymka" do przeżycia na stronie internetowej Świątyni Opatrzności Bożej. Zgodnie z prośbą Ks. Kardynała Kazimierza Nycza, Metropolity Warszawskiego, w dniu dzisiejszym, przy wyjściu z kościoła zbiórka ofiar do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

  1. Trwa miesiąc poświęcony czci Serca Pana Jesusa. Zachęcamy i zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych codziennie o godz. 18.00. W czwartek, 10 czerwca, zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po nabożeństwie czerwcowym obrzęd poświęcenia wianków.

  2. W najbliższy piątek, 11 czerwca, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Można spożywać potrawy mięsne. W czasie nabożeństwa czerwcowego Odnowienia Aktu Poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Msza św. o godz. 18.30 za zmarłych poleconych modlitwie wypominkowej.

  3. Przypominamy, że są do odebrania bilety na film "Wyrok na niewinnych". Prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.

  4. W ramach cyklu "Każdy może świętym być" w czerwcu przedstawiamy postać Andrzeja Boboli - Patrona Polski. Przy wyjściu z kościoła są kartki do wzięcia. Zachęcamy.

  5. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia najnowsze numery czasopism katolickich.