Ogłoszenia 26 Września 2021 r.

Dwudziesta Szósta Niedziela Zwykła

 1. W piątek, 1 października, rozpoczyna się miesiąc modlitwy różańcowej. W naszym kościele nabożeństwa różańcowe będą odprawiane codziennie o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca. Tych, którym trudniej jest dotrzeć do naszej świątyni, zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca w domach.

  1. W pierwszy piątek miesiąca, 1 października, uczcimy Najświętsze Serce Jezusa na Mszy św. o godz. 18.30. Spowiedź pierwszopiątkowa w czasie każdej Mszy św. Po Mszy o godz. 18.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja osobista do godz. 19.45. Na zakończenie adoracji Msza św.

  2. W pierwszą sobotę miesiąca, 2 października, oddamy hołd Niepokalanemu Sercu Maryi na Mszy św. o godz. 18.30.

  3. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca, spotkanie Kół Żywego Różańca o godz. 17.00; o godz. 18.00 nabożeństwo różańcowe i o 18.30 Msza św. w intencjach Kół Żywego Różańca.

  4. Cech Krawców i Rzemiosł Włókienniczych m.st. Warszawy, któremu patronuje Św. Michał Archanioł, a który od samego początku istnienia naszej parafii jest z nią związany, bardzo serdecznie zaprasza wszystkich do naszego kościoła w przyszłą niedzielę, 3 października, na godz. 9.30, na Mszę św. z okazji 642 lat istnienia Cechu.

  5. Spotkanie rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii św. w przyszłą niedzielę, 3 października, bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.30. Obecność przynajmniej jednego z rodziców obowiązkowa. Przychodzimy bez dzieci.

  6. Od października w naszym kościele wprowadzamy adorację Najświętszego Sakramentu - w każdy pierwszy i trzeci piątek miesiąca po Mszy św. o godz.18.30, czyli ok. godz. 19-tej. W tym miesiącu będzie to 1 i 15 października. Zachęcamy po całym tygodniu pracy do osobistego spotkania z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie. W pierwsze piątki miesiąca adoracja będzie kończyła się dodatkową Mszą św. o godz. 19.45.

  7. W naszym kościele mamy duży plakat z myślą Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Zachęcamy, by w październiku - miesiącu maryjnym - przez Jego wstawiennictwo prosić o pokój w naszej Ojczyźnie, szczególnie na jej granicach

  8. Trwa kiermasz książki. Ofiary są przeznaczone na świąteczne paczki dla ubogich.

  9. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia najnowsze numery czasopism katolickich. Zachęcamy do lektury prasy religijnej.