Ogłoszenia 07 listopada 2021 r.

Trzydziesta Druga Niedziela Zwykła

 1. Spotkanie dzieci kl. III ze SP 32 przygotowujące do I Komunii św. we wtorek, 9 listopada, o godz. 18.30

  1. W czwartek, 11 listopada, 103 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Pamiętajmy jednak, że zmagania o właściwe miejsce Polski wśród narodów Europy i świata ciągle jeszcze trwają. Dlatego zachęcamy do nieustannej modlitwy w intencji Ojczyzny.

  2. W piątek, 12 listopada, wypominki o godz. 18.00 i o godz. 18.30 Msza św. za zmarłych poleconych modlitwom wypominkowym.

  3. Także w najbliższy piątek, 12 listopada, w ramach inicjatywy "Sztafeta Młodych" odbędzie dekanalne spotkanie młodzieży w naszej katedrze. Serdecznie zapraszamy młodzież z naszej parafii do udziału. Wyjście o 17-tej spod naszego kościoła. Zbiórka o 16.45.

  4. W ramach cyklu "Każdy może świętym być" w listopadzie przedstawiamy błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszkę. Zachęcamy do wzięcia ulotek.

  5. W naszej parafii trwa kiermasz książek z tyłu kościoła. Można wziąć książkę i wspomóc dobrowolną ofiarą akcję świątecznych paczek dla ubogich.

  6. Pod chórem są do nabycia najnowsze numery czasopism katolickich. Zachęcamy do lektury prasy religijnej.