Ogłoszenia 17 kwietnia 2022 r.

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

 1. Jutro, drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. tak, jak w każdą niedzielę. Tradycyjnie, ofiary zbierane na tacę w dniu jutrzejszym przeznaczone będą na KUL.

  1. Najbliższy tydzień to oktawa świąt Zmartwychwstania Pańskiego. W związku z oktawą w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

  2. W najbliższy wtorek, 19 kwietnia, w kinie Wisła o godz.18.30 w ramach tzw. “Rekolekcji filmowych” odbędzie się pokaz filmu "Dobry łotr", który prowokuje do osobistych przemyśleń na temat wiary i tego kim jest człowiek.

  3. W najbliższą środę organizujemy kolejny wieczór gier planszowych. Spotkanie rozpocznie się ok. godz.19-tej. Są już chętni. Zapraszamy.

  4. Składamy gorące podziękowania wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem, pracą, ofiarowanym czasem pomogli nam dogłębnie przeżyć Triduum Paschalne i bezpośrednio dotknąć wydarzeń zbawczych. W sposób szczególny dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali Ciemnicę, Grób Pański, dekorację ołtarza głównego, zadbali o czystość w kościele. Dziękujemy także wszystkim, którzy swoimi ofiarami wsparli dzieło pomocy najbardziej potrzebującym z naszej parafii. Serdeczne „Bóg zapłać”.

  5. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia najnowsze, świąteczne numery czasopism katolickich. Zachęcamy do lektury prasy religijnej.