Ogłoszenia 19 czerwca 2022 r.

Dwunasta Niedziela Zwykła

 1. Trwa miesiąc poświęcony czci Serca Pana Jesusa. Zachęcamy i zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych codziennie o godz. 18.00.

  1. We wtorek o 17-tej spotkanie przygotowujących się do bierzmowania.

  2. W środę ostatnie przed wakacjami "Spotkanie Młodych". O 18.30 Msza św., bezpośrednio po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do 20-tej, potem przejście do salek parafialnych. Serdecznie zapraszamy.

  3. W czwartek, 23 czerwca, na zakończenie dawnej oktawy Bożego Ciała, po nabożeństwie czerwcowym obrzęd poświęcenia wianków.

  4. Dzieci ze szkół podstawowych, które pragną wspólnie podziękować Panu Bogu za mijający rok szkolny zapraszamy na Mszę św. w czwartek, 23 czerwca, na godz. 18.30. Zapraszamy także rodziców i całe grono pedagogiczne.

  5. W najbliższy piątek, 24 czerwca, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Można spożywać potrawy mięsne. Msze św. wg porządku dnia powszedniego godz. 7.00; 15.00 i 18.30. W czasie nabożeństwa czerwcowego Akt wynagrodzenia Sercu Pana Jezusa.

  6. Msza Święta na zakończenie roku szkolnego dla młodzieży ze szkół średnich w piątek, 24 czerwca, o godz.8.45. Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli do podziękowania Panu Bogu za niełatwy przecież rok nauki.

  7. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia najnowsze numery czasopism katolickich. Z okazji Uroczystości Bożego Ciała Gość Niedzielny wydał specjalny numer „Gość Extra”, w całości poświęcony Eucharystii i cudom eucharystycznym w cenie 12.00- zł. Wart nabycia. Zachęcamy do lektury prasy religijnej.