Intencje na Jasną Górę 2022 - Czytaj całość i oglądaj zdjęcie!!

 Szczęść Boże,

po raz drugi organizujemy parafialną pielgrzymkę na Jasną Górę w ramach grupy 15 Purpurowej pielgrzymki paulińskiej. Wyruszamy 6 sierpnia z kościoła św. Ducha.

Ważną częścią i motywacją naszej pielgrzymki są intencje przekazane pielgrzymom (można je napisać i włożyć do pudełka pod figurą św. Józefa). Intencje będą niesione przez całą trasę pielgrzymki. Rok temu w powierzonych intencjach odmawialiśmy wspólnie cały różaniec (4 części) przy relikwiach św. Jana Pawła II. Natomiast do intencji dodacie jeszcze adres domowy, to otrzymacie pewną niespodziankę :) Jako pielgrzymi będziemy modlili za Wasze intencje, a Wy za nas i w ten sposób choć oddzielnie, to będziemy szli razem.

Bardzo zachęcamy do pielgrzymowania. To przede wszystkim rekolekcje w drodze, ale jednocześnie chyba najlepsza okazja, żeby poznać ludzi z parafii.  W tym roku dodatkowa okazja, a mianowicie na 10 dni pielgrzymki wystarczy wziąć jedynie 5 dni urlopu. Są już pierwsi chętni! Zapisy tutaj: https://www.warszawa.paulini.pl/zapisy-311-warszawska-pielgrzymka-piesza

Będzie nam miło jak przyjdziecie na początek pielgrzymki 6 sierpnia o 6.00 w kościele św. Ducha (300 m od nas). Można również choć trochę "spróbować" pielgrzymki i pójść np. pierwsze dwa dni (sobota i niedziela - uwaga może wciągnąć) i potem dołączyć na koniec (sobota, niedziela, poniedziałek). Można także nas odwiedzić z pysznym jedzeniem na noclegu w każdym dniu :))

Najważniejsze - jak zawsze - są chęci. To jak - do zobaczenia?

ks. Łukasz