GRUPA WARSZAWSKA MODLITWY JEZUSOWEJ Zapraszamy do dołączenia do warszawskiej grupy osób praktykujących modlitwę Jezusową. Jest ona związana ze wspólnotą, która powstała przy opactwie tynieckim. Grupa warszawska będzie spotykała się przy Parafii Nawiedzenia NMP w Warszawie (ul. Przyrynek 2). Pierwsze spotkanie,na którym będzie wprowadzenie w praktykę modlitwy Jezusowej i przedstawienie spraw organizacyjnych, odbędzie się 18 listopada o godz. 19.00 w sali parafialnej. Grupa war